Kad vēji sitas logā

Ziemas paliek arvien siltākas, bet toties skarbo vēju spēks arvien pastiprinās. Un tad reizēm ir tāda sajūta, ka “vējš ielauzies telpā un staigā pa to”. Ko darīt? Tam vislabāk noder aizsargžalūzijas. Žalūzijas ne tikai pilnībā aizstāj tradicionālās restes, slēģus un bīdāmos logus, bet tām ir arī citas ievērojamas priekšrocības.

Uzzināt vairāk
Žalūzijas ziemas aukstumā

Ziemas laikā mēs pievēršam daudz vairāk uzmanības tam, lai padarītu mūsu mājas siltākas un reizē ietaupītu mājsaimniecības budžetu.

Uzzināt vairāk
Kad diena mijas ar nakti

Dienas – nakts žalūzijas mēdz dēvēt arī par "zebra" rullo žalūzijām, ir lieliska alternatīva parastajām horizontālajām žalūzijām, turklāt tām ir papildus priekšrocība – dienas nakts žalūzijas atvaira putekļus, padarot tās ļoti vienkārši kopjamas.

Uzzināt vairāk
Plisētās žalūzijas dažādiem logiem

Plisētas žalūzijas ir oriģināla mūsdienīga metode, kas nozīmē, dažāda blīvuma audumu gofrēšana. Tā ir ekskluzīva, stilīga, praktiska, kompakta, viegla un ērti lietojama logu dekorēšanas sistēma.
Piemērotas taisnstūra vertikālajiem logiem, slīpajiem griestu logiem un dažādu ģeometrisko formu logiem: mansardu logiem, trapeces, trijstūra formas vai apaļiem logiem. Lieliski piemērotas jumta logiem, panorāmas veida logiem un arkas logiem.

Uzzināt vairāk
Ekoloģiskās koka žalūzijas

Koka žalūzijas izraisa dabiskuma un mājīguma sajūtu. Koks pats par sevi jau rada siltuma sajūtu, un, pieliekot telpā koka žalūzijas, mēs iegūstam harmoniskāku un dabiskāku vidi. Koka žalūzijas parasti  ir radošu, ekoloģisku cilvēku izvēle.

Uzzināt vairāk
Venēcijas ārējās žalūzijas

Ja vēlamies mazliet izjust Itāļijas noskaņu, tad  lieliska izvēle ir Venēcijas ārējās žalūzijas, kas ļauj mīties gan  ēnai, gan tumsai, gan saules stariem. Venēcijas jeb fasādes žalūzijas ir moderna sistēma aizsardzībai pret saules gaismu un tās radīto siltumu telpās.

Uzzināt vairāk
Ārējās saules žalūzijas

Kāpēc izvēlēties ārējās saules žalūzijas iekštelpu pasargāšanai no saules?

Uzzināt vairāk
Saules stari aiz žalūzijām

Kad arvien vairāk un spožāk mūsu logos iespīd saulīte, mājās un  birojos sākas problēma: saule traucē strādāt. Birojos gaismas stari žilbina acis, pārmērīgi izgaismojot datora ekrānu, tad viens no labākajiem risinājumiem ir žalūzijas. Meklējot piemērotāko žalūziju veidu, jāņem vērā dažādi faktori, piemēram, telpas novietojums attiecībā pret debesu pusēm un telpas izkārtojums. Nodrošināt aizsardzību pret sauli telpā iespējams vairākos veidos – žalūzijas var stiprināt uz ēkas fasādes vai telpā.  

Uzzināt vairāk
Žalūzijas vannas istabā

Tuvojas siltais laiks, un mēs vēl biežāk kā ziemā, pavadīsim laiku vannas istabā, lai varētu kārtīgi nomazgāt darba dienas uzkrātos putekļus. Lai mēs tur omulīgi justos, tad jāpadomā, kāpēc gan mēs nevarētu papildināt vannas istabu  ar žalūzijām? Mūsdienās žalūzijas ir pazīstamas kā moderns istabas interjera elements, kas tiek uzstādīts ne tikai privātmājās, bet arī birojos, biroju ēkās un tirdzniecības centros. Pateicoties tās praktiskumam un funkcionalitātei, tās ir ieguvušas vēl vienu piemērošanas jomu - vannas istabu.

Uzzināt vairāk
Žalūzijas kā balkona rotājums

Žalūzijas uz balkonu ir labākais risinājums, lai radītu mājīgu un modernu lodžiju. Plašs žalūziju klāsts ļauj jums atrast piemērotu izvēli konkrētam interjeram. Šaura, plata, gluda, ar vai bez raksta, izgatavota no dažādiem materiāliem un dažādās cenās. Izvēlēties elegantu dizainu, šodien ir diezgan vienkārši, pateicoties milzīgajam modeļu un ražotāju izvēlei.

Uzzināt vairāk
Žalūzijas mansarda logiem

Dzīvojamā telpa bēniņos, kas atrodas zem jumta slīpes atrodas jumta saucam par mansardu. Jumta jeb mansarda logi ir slīpi, tāpēc pakļauti daudz skarbākiem saules, sniega un lietus pārbaudījumiem nekā parastie. Dienvidu puses logi ir patīkamāki ziemā, tomēr vasarā tos var nākties piesegt ar žalūzijām, lai aizsargātos no saules. Logus parasti papildina slēģi, žalūzijas vai cits papildaprīkojums. Tāpat žalūzijas kalpo kā viens no telpas dizaina elementiem, bet ziemā tās mazina siltuma zudumu.

 

Uzzināt vairāk
Horizontālās žālūzijas

Horizontālās žalūzijas ir visizplatītākais žalūziju veids mājokļu interjerā, tomēr visai bieži tiek lietots arī biroju telpās. Tās sastāv no horizontāli izvietotām lamelēm, kas izgatavotas no plastikāta, alumīnija, koka vai bambusa. Galvenā priekšrocība horizontālajām žalūzijām — iespēja kontrolēt gaismas starus, vienkārši pagriežot plāksnes. To nodrošina žalūzijas mehānisms. Horizontālās žalūzijas pasargā telpu no pārmērīgas sasilšanas saulainā laikā, un tām ir laba termiskā izolācija. Vienīgi  jārēķinās, ka telpas vēdināšanai nāksies celt visu žalūziju uz augšu, lai atbrīvotu logu atvēršanai.

Uzzināt vairāk
No aizkariem līdz žalūzijām

Aizkaru un žalūziju galvenais uzdevums ir pasargāt mājokļa iemītniekus no pārāk spilgtiem saules stariem un nevēlamiem garāmgājēju skatieniem, tā ir sava veida norobežošanās no apkārtējās pasaules. Logus var noformēt ar aizkariem, žalūzijām vai kombinēt ar abiem. Tas atkarīgs no telpām, nepieciešamā apgaismojuma, vajadzībām un mērķa.

Uzzināt vairāk
Pavasarī tīram žalūzijas

Pavasaris ir  klāt un saulīte sāk spīdēt arvien spožāk. Ir pēdējais laiks ķerties pie pavasara tīrīšanas. Birojos, mūsdienīgos dzīvokļos un mājās kā neiztrūkstošs interjera priekšmets ir žalūzijas. Saule, apkures iekārtas, vēdināšanas atvērti logi veicina aktīvu putekļu uzkrāšanos, un tādēļ žalūzijām ir nepieciešama periodiska tīrīšana. Iegādājoties žalūzijas, reti kurš par to iedomājas. Ir uzskats, ka daudzus žalūziju veidus tīrīt nav iespējams, tās var tikai nomainīt.

 

Uzzināt vairāk
Horizontālās žalūzijas

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Uzzināt vairāk
messenger
SIA Logi Rīga
Rīga, Slokas iela 52

developed by: divizion.agency