Žalūzijas ziemas aukstumā atpakaļ

Ziemas laikā mēs pievēršam daudz vairāk uzmanības tam, lai padarītu mūsu mājas siltākas un reizē ietaupītu mājsaimniecības budžetu.

Ziemas ir tas laiks, kas saistīts ar aukstuma “ienākšanu” caur durvīm, jumtu un sienām, logiem, un notiek nekontrolēts siltuma zudums - līdz pat 25%. Tieši šī iemesla dēļ ir vērts ieguldīt siltuma nodrošināšanas pasākumā, lai izvairītos no augstām apkures izmaksām.

Papildus aizsardzību nodrošina ārējās rullo žalūzijas. Atstarpe starp logu un nolaistu rullo žalūziju nodrošina siltumizolāciju. Bargos laika apstākļos tās sniedz aizsardzību pret lietu, sniegu vai vēju. Vasarās tās piedāvā lielisku aizsardzību pret pārāk spēcīgu dienas gaismu un iekštelpu pārkaršanu. Šīm žalūzijām ir papildu skaņas izolācijas īpašība. Bet tomēr vissvarīgākā īpašība ir siltumizolācija, ko nodrošina speciāla profila konstrukcija.

Pēdējos gados žalūziju nozare tika papildināta ar vairākiem interesantiem žalūziju variantiem, bet īpaši populāras ir kļuvušas rullo žalūzijas. Ražotas no plānākiem un biezākiem audumiem, ar un bez apdrukas, rullo žalūzijas tiek piestiprinātas pie loga rāmja. No rīta rullo žalūzijas var sarullēt uz augšu, ielaižot istabā saules gaismu, bet vakara pusē nolaist lejā. Šādas žalūzijas ir laba alternatīva aizkariem, īpaši mazās un tumšās istabās, lai pēc iespējas vairāk piepildīt telpu ar dabīgo gaismu. Rullo žalūzijas ir ieteicamas arī bērnistabā, jo tās ir visdrošākās lietošanai un prasa minimālu apkopi.

messenger
Rīga, Slokas iela 52